• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Зустріч в неформальній обстановці: Лукашенко і Путін зробили морську прогулянку

Відnevo-admin

Тра 30, 2021

Другий день переговорів президентів Республіки Білорусь і Російської Федерації проходив в досить неформальній обстановці.

Звичайно, погода була не настільки сприятливою, щоб поплавати. Однак лідери двох країн змогли прекрасно провести час на яхті.

Для президентів був накритий легкий стіл з закусками. До обіду також приєднався син Олександра Лукашенка Микола, який часто супроводжує свого батька на заходах.

На білосніжну яхту лідер Республіки Білорусь прибув на катері. Після дружніх обіймів Лукашенко і Путін піднялися на палубу.

Лукашенко і Путін
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Так, вони не тільки добре поговорили, але також подивилися на зграю дельфінів, які пливли якийсь час за яхтою. Гостям подали фрукти, овочі та інші смачні закуски.

Варто відзначити, що прогулянка вийшла досить розслабленою. Адже всі присутні були одягнені не в костюми, а в звичайний одяг для того, щоб було зручно. Ймовірно, лідери двох країн таким чином хотіли підкреслити тісні дружні стосунки.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко прибув в Сочі 28 травня. Згідно з підсумками переговорів, лідерам двох країн вдалося домовитися про кредит, а також про відкриття нових рейсів “Бєлавіа” в російські міста.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *