Шоу-бізнес

Зірка «Універ» розповів, чому розлучився і не виплачував аліменти на дитину

Актор Віталій Гогунський зізнався, що не виплачував аліменти на утримання дочки два роки. Як зазначив зірка серіалу «Універ», сьогодні він майже не зустрічається з дівчинкою.

Про це Гогунський розповів телеведучому Борису Корчевніковим в ефірі програми «Доля людини».

Віталій розповів, що його дочка народилася в 2010 році. До цього відносини з матір’ю дитини були напруженими, хоча у пари було кілька спроб, щоб зійтися з Іриною Маірко.

Після того, як на світ з’явилася спадкоємиця, актор узяв на себе всю матеріальну відповідальність, щоб сім’я ні в чому не потребувала.

Віталій Гогунський
Фото: Instagram

Проте на той момент він вже не жив з Іриною.

У 2017 році пара одружилася, щоб у дитини була повноцінна сім’я. Однак відносини між чоловіком і жінкою не складалися. Як зізнався сам Гогунський, він два роки не виплачував аліменти. Пояснив артист це тим, що залишив все Ірині і доньці. Однак зараз він попросив своїх юристів зайнятися цим питанням, щоб виправити ситуацію.

Також Віталій розповів, що Ірина все ж стала його другою дружиною. Перша дружина артиста Анна з’явилася в його житті, коли у нього вже була дитина. Однак жінок була обділена його увагою, а причиною тому стала любов, яку зірка відчував до своєї дочки.

За словами Гогунського, саме в цих відносинах він відчував теплоту, розуміння і спокій.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button