• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Зеленський відповів Лукашенко щодо підготовки України бойовиків

Відnevo-admin

Сер 11, 2021

В час «Великого розмови з Президентом» Олександр Лукашенко звинуватив свого українського колегу в тому, що Київ готує бойовиків.

За словами Лукашенка, їх, як і зброя, Україна перекидає в Білорусь.

Навіщо ти бойовиків готуєш на території України і зброю закидаєш до нас сюди? – запитав білоруський лідер.

Володимир Зеленський відповів. Він заявляє, що прозвучали звинувачення є безпідставними.

Зеленський
Фото: Офіс Президента України

У свою чергу в Офісі Президента України повідомили, Що подібні висловлювання покликані відвернути увагу від подій всередині Білорусі.

Прес-секретар українського лідера Сергій Никифоров поінформував про те, що Володимир Зеленський підкреслює: Київ бореться з бойовиками, а не тренує.

Президент України назвав заяви Олександра Лукашенка безпідставними.

Сподіваємося, що не недружніх кроків щодо України з боку Олександра Лукашенка. Якщо ж будуть – це отримає негайний і потужний відповідь і нашої держави, і міжнародної спільноти, – сказав Нікіфоров.

Разом з тим Зеленський заявив, що Україна залишиться вірним другом для білоруських громадян, але не хоче втручатися у внутрішні справи інших держав.

До речі. З приводу висловлювань Олександра Лукашенка, в тому числі щодо допиту Романа Протасевича прокурорами з ЛНР на території Білорусі, МЗС України зажадав порозумітися тимчасового повіреного в справах Білорусі Кирила Камишева.

текст

Його викликали в міністерство, – інформує телеграм-канал «Жовті сливи», підтверджуючи причину виклику: пояснень щодо слів Президента Білорусі про допит.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *