• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Зеленського попередили про справжні мотиви навчань РФ і Білорусі: тренування захоплення українських міст

Відnevo-admin

Чер 17, 2021

В Україні неодноразово заявляли про готовність посилити кордон з Білоруссю.

Прикордонна служба відзначала, що зараз обстановка стабільна і спокійна, кордон охороняється в посиленому режимі, однак необхідно і далі «посилювати технічні і інженерні можливості», щоб забезпечити безпеку України від всіх можливих загроз.

Україна посилювала охорону кордону з Білоруссю в травні 2021 року під час проходження спільних військових навчань білоруської та російської армій «Захід-2021».

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю європейським виданням заявив, що в країні не виключають можливі ускладнення і повинні бути готовими до них кожен день.

Зеленський
Фото: president.gov.ua

Але я не вважаю, що це буде. Імовірність провокацій існує, зокрема, в середині вересня, коли буде «Захід-2021», – пояснив свої побоювання Зеленський, пише прес-служба президента.

При цьому президент зауважив, що в повномасштабну війну Російська Федерація не зацікавлена.

Зеленський заявив, що отримує інформацію про плани відпрацювання захоплення українських міст, припустив, що це буде відбуватися на навчаннях «Захід-2021».

Ці навчання проводяться спільно Білоруссю і Росією, в цьому році вони плануються, – заявив Зеленський. – Будуть опрацьовані можливі захоплення Одеси, Харкова та Києва.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *