• Чт. Вер 23rd, 2021

Збірна України здобула сенсаційну перемогу і вийшла в чвертьфінал Євро-2020

Чер 30, 2021

У вівторок, 29 червня, відбулися заключні матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

У першій грі збірна Англії обіграла команду Німеччини з рахунком 2: 0.

У другому поєдинку збірна Швеції, яка стала переможцем групи E, зустрічалася з Україною – командою, яка пробилася в плей-офф лише з третього місця групи C.

У підсумку українці здобули сенсаційну перемогу в додатковий час, повідомляють інтернет-джерела.

футбол

хід матчу

У першому таймі команди обмінялися голами. Рахунок на 27-й хвилині відкрив захисник збірної України і клубу «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко.

Гол у відповідь забив півзахисник шведів Еміль Форсберг. Це сталося на 43-й хвилині зустрічі.

Другий тайм команди зіграли обережно. Забитих голів не було. Таким чином, основний час завершився з рахунком 1: 1.

Переломний момент стався на 8-й хвилині додаткового часу. Захисник збірної Швеції Маркус Даніельсон зробив підкат, в результаті якого нападник Артем Бесєдін отримав травму.

Даніельсон був видалений, і збірна України виявилася в більшості, яке було реалізовано під кінець додаткового півгодини.

Переможний рік забив Артем Довбік. Українці обіграли шведів з рахунком 2: 1.

Чвертьфінали

Перші матчі 1/4 фіналу Євро-2020 пройдуть в п’ятницю, 2 липня. Збірна Швейцарії, сенсаційно обіграла Францію, зіграє з командою Іспанії.

Лідер рейтингу ФІФА, збірна Бельгії, зустрінеться з Італією.

У суботу, 3 червня, також відбудуться два матчі. Спочатку Чехія битиметься з Данією. А пізніше команда України спробує здолати одного з фаворитів турніру – Англію.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон