• Нд. Сер 1st, 2021

Збірна України вилетіла з Євро-2020 після розгромної поразки від Англії

Лип 4, 2021

Збірна України завершила свій виступ на чемпіонаті Європи з футболу.

У чвертьфінальному поєдинку українські футболісти поступилися команді Англії з розгромним рахунком – 0: 4.

Матч відбувся на стадіоні «Олімпіко» в Римі, повідомляють інтернет-джерела.

Дубль оформив форвард збірної Англії Харрі Кейн. Результативними діями також відзначилися Гаррі Магуайр і Джордан Хендерсон.

футболісти

хід матчу

Англійці швидко відкрили рахунок. Вже на 4-й хвилині матчу гол забив нападник Харрі Кейн.

Англійські футболісти подвоїли свою перевагу на самому початку другого тайму. Автором голу став захисник Гаррі Магуайр. Це сталося на 46-й хвилині.

Через вже 4 хвилини рахунок був доведений до розгромного. Знову відзначився Харрі Кейн.

На 63-й хвилині півзахисник Джордан Хендерсон встановив остаточний рахунок – 4: 0.

Збірна України атакувала мало і навіть не зуміла забити гол престижу.

Півфінали

Півфінальні поєдинки відбудуться 6 і 7 липня в Лондоні.

У першому матчі 1/2 фіналу збірна Італії зіграє з командою Іспанії.

У другій півфінальній грі футболісти з Англії зіграють зі спортсменами з Данії.

Фінал Євро-2020 заплановано на 11 липня. Матч відбудеться на стадіоні «Уемблі» в столиці Великобританії.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон