• Вт. Чер 22nd, 2021

Збірна Росії програла Канаді і вилетіла з чемпіонату світу з хокею

Чер 4, 2021

У четвер, 3 червня, в Ризі відбулися чвертьфінальні матчі чемпіонату світу з хокею.

В одному з поєдинків зустрілися збірні Росії та Канади, повідомляють інтернет-джерела.

Російські хокеїсти успішно виступили в груповій стадії, очоливши групу A. При цьому канадці не без проблем пробилися в 1/4 фіналу, посівши лише четверте місце в групі B.

Однак в плей-офф все склалося по-іншому. Канада здобула перемогу з рахунком 2: 1 і вийшла у півфінал, а ось росіяни вибули з турніру.

хокей

хід матчу

У першому періоді нікому з хокеїстів не вдалося розпечатати ворота суперників.

Рахунок був відкритий у другому періоді. На 35-й хвилині матчу відзначився росіянин Євген Тимкин.

Однак в третьому періоді канадцям вдалося зрівняти рахунок: більшість реалізував Адам Хенрік.

Основний час завершився внічию – 1: 1. Вирішальний гол був забитий через 2 хвилини і 12 секунд після початку овертайму. Збірну Канади в півфінал вивів Ендрю Манджапане.

Решта матчів чвертьфіналу

Збірна Німеччини обіграла Швейцарію з рахунком 3: 2. Переможець матчу був виявлений в серії буллітів.

Американські хокеїсти розгромили словаків з рахунком 6: 1, а ось матч Фінляндія-Чехія завершився з набагато скромнішим рахунком – 1: 0 на користь фінів.

Півфінальні матчі світової першості з хокею відбудуться 5 червня. США зіграє з Канадою, а Фінляндія – з Німеччиною.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон