• Пт. Чер 18th, 2021

Збірна Росії обіграла Швецію і достроково пройшла в плей-офф ЧС з хокею

Чер 1, 2021

У понеділок, 31 травня, відбувся передостанній тур групового етапу чемпіонату світу з хокею, який проходить в Ризі.

Збірна Росії здобула перемогу над командою Швеції, повідомляють інтернет-джерела.

Основний і додатковий час завершилися з рахунком 2: 2. Росіяни виграли в серії буллітів.

Перемога дозволила команді РФ достроково пробитися в плей-офф світової першості. А ось збірна Швеції сенсаційно вибула з турніру.

хокей

хід матчу

У перших двох періодах лідирували шведи. Вони відкрили рахунок ще на 9-й хвилині матчу за рахунок результативного дії Йеспера Фрёдена.

Однак в третьому періоді росіяни взяли ініціативу в свої руки. На 53-й хвилині було закинуто відразу дві шайби. Відзначилися Антон слепиша і Олександр Барабанов.

Втім, шведам вдалося перевести гру в овертайм. За 4 хвилини до фінальної сирени шайбу закинув Віктор Олофссон.

У додатковий час ніхто з хокеїстів не вирізнявся.

У серії буллітів сильнішими виявилися росіяни. Шайби закинули Іван Морозов, Антон Бурдасов Антон Вікторович і Володимир Тарасенко.

Таким чином, збірна Росії обіграла збірну Швеції з рахунком 3: 2.

Турнірне становище

Перемога дозволила російській команді не тільки впевнено очолити таблицю групи A (14 очок в 6 іграх), а й достроково вийти до чвертьфіналу.

Місце в плей-офф собі також забезпечили Швейцарія, Словаччина і Чехія.

А ось команда Швеції вперше в сучасній історії не пробилася до чвертьфіналу світової першості.

Шансів на вихід в плей-офф позбулася і білоруська збірна.

Серед команд-учасниць групи B в наступну стадію турніру достроково вийшли Фінляндія і США.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон