• Сб. Чер 19th, 2021

Збірна Білорусі завершила свою участь в ЧС з хокею після розгромної поразки від Росії

Чер 2, 2021

У вівторок, 1 червня, завершився груповий етап світової першості з хокею, що проходить в Латвії.

Збірна Росії розгромила команду Білорусі з рахунком 6: 0, повідомляють інтернет-джерела.

У підсумку росіяни вийшли до чвертьфіналу чемпіонату світу з першого місця в групі A.

А ось білоруські хокеїсти, які посіли останнє місце в своїй вісімці, вибули з турніру.

хокей

хід матчу

Рахунок був відкритий вже на першій хвилині зустрічі. Відзначився росіянин Микита Нестеров.

Протягом першого періоду хокеїсти збірної Росії закинули ще чотири шайби.

Авторами голів стали Еміль Галімов, Максим Шалунов, Михайло Григоренко, а також оформив дубль Микита Нестеров.

Таким чином, на першу перерву білоруси пішли, програючи з рахунком 0: 5.

У другому періоді закинутих шайб не було. У завершальній третині матчу відзначився представник російської команди Дмитро Воронков.

Підсумковий рахунок – 6: 0 на користь команди Олімпійського комітету Росії.

Хто зіграє в чвертьфіналі

Російська команда вийшла в плей-офф з першого місця. Їх суперником у чвертьфіналі стане збірна Канади.

США зустрінеться зі Словаччиною. Збірна Швейцарії зіграє з Німеччиною, а Фінляндія – з Чехією.

Збірна Білорусі зайняла останнє місце в групі A. За сім ігор білоруські хокеїсти здобули лише одну перемогу і набрали чотири очки.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон