• Вт. Вер 21st, 2021

Збірна Білорусі з хокею програла Польщі в олімпійському відборі

Сер 26, 2021

26 серпня збірна Білорусі з хокею з поразки стартувала на кваліфікаційному турнірі Олімпіади-2022.

У першому матчі групи D в столиці Словаччини Братиславі білоруські хокеїсти програли полякам з рахунком 0: 1 (0: 0, 0: 0, 0: 1).

У першому періоді у білорусів була невелика перевага, один раз грали в більшості, але вразити ворота поляків не вдалося.

За схожим сценарієм пройшов другий період. Уже здавалося, що і остання третина матчу буде безгольовою, проте за 5 хвилин до фінальної сирени ворота білорусів вразив Філіп Коморські.

хокей

Завтра білоруським хокеїстам належить зіграти з австрійцями, початок – о 16:15.

29 серпня білоруси завершать турнір матчем зі словаками, гра почнеться о 20:15.

У групі Е в Ризі зіграють Франція, Угорщина, Італія і Латвія, в групі F – Південна Корея, Данія, Норвегія і Словенія.

На Олімпійські ігри в Пекіні потраплять 12 команд: 8 кращих збірних за рейтингом Міжнародної федерації хокею, збірна Китаю як представник країни-організатора та 3 збірні, які перемогли в групах на кваліфікаційному турнірі.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич