• Нд. Вер 26th, 2021

Збірна Білорусі з хокею обіграла Австрію у олімпійському відборі

Сер 27, 2021

Збірна Білорусі з хокею здобула перемогу над збірною Австрії у другому матчі кваліфікаційного турніру Олімпіади-2022, який проходить в Братиславі.

Білоруси обіграли австрійців з рахунком 5: 2 (0: 2, 5: 0, 0: 0).

У першому періоді удача була на боці австрійців. Вже на 9-й хвилині рахунок відкрив Рафаель Хербургер, реалізувавши більшість.

Надалі білоруська команда двічі грала в більшості, але безрезультатно. На 19-й хвилині австрійці знову вразили ворота білорусів. Другу шайбу закинув Брайан Леблер.

хокей

У другому періоді білоруси не тільки відігралися, а й вирвалися далеко вперед.

На 21-й хвилині ворота австрійців «розпечатав» Андрій Стась. За підсумками матчу його визнали найкращим гравцем білоруської команди.

На 26-й хвилині капітан білорусів Єгор Шаранговича зрівняв рахунок, а на 33-й хвилині оформив дубль і вивів свою команду вперед.

Автором четвертої шайби в ворота австрійців на 37-й хвилині став Шейн Прінс. На останній хвилині другої двадцятихвилинки Джефф Платт зробив рахунок 5: 2.

У третьому періоді австрійці активно намагалися відігратися, але безуспішно.

Нагадаємо, напередодні білоруська команда поступилася Польщі з рахунком 0: 1.

Завтра білоруси проведуть третій і останній матч олімпійської кваліфікації проти словаків.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич