• Нд. Вер 26th, 2021

Збірна Білорусі з футболу програла Уельсу в відбірковому матчі ЧС-2022

Вер 5, 2021

Збірна Білорусі з футболу програла збірній Уельсу в відбірковому матчі чемпіонату світу-2022 з рахунком 2: 3.

Через проблеми з авіасполученням білоруси проводили домашню гру з валлійцями в Казані.

Для номінальних господарів гра почалася вкрай невдало: вже на 5-й хвилині капітан валлійців Гарет Бейл відкрив рахунок, реалізувавши пенальті.

Білорусам вдалося не тільки відігратися, а й вирватися вперед.

футбол

На 29-й хвилині Віталій Лисакович зрівняв рахунок з пенальті, на 30-й хвилині Павло Седько зробив рахунок 2: 1 на користь.

У другому таймі валлійці активно пішли в атаку, створили кілька небезпечних моментів.

На 68-й хвилині Гарет Бейл оформив дубль з пенальті і зрівняв рахунок, а на 3-й доданій хвилині – Хетрік.
Нагадаємо, на старті відбірного турніру збірна Білорусі здобула домашню перемогу над естонцями з рахунком 4: 2, потім програла виїзні матчі з бельгійцями (0: 8) і чехами (0: 1).

Наступний матч білоруси проведуть 8 вересня в Казані проти Бельгії.

У кваліфікаційній групі Е зараз лідирує Бельгія з 10 очками за 4 матчі. На другому місці – чехи з 7 очками за 4 матчі. Третім йде Уельс з 6 балами за 4 матчі. Білоруси – на четвертому місці з 3 очками за 4 гри. П’яте і останнє місце займає команда Естонії, яка не набрала за 3 матчі жодного очка.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич