• Пн. Чер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Захарова: Захід мовчить про порушення свободи слова Києвом, розводив демагогію навколо Мінська

Відnevo-admin

Тра 29, 2021

Міністерство закордонних справ Росії розкритикувало Захід за мовчання про порушення свободи слова владою України і нападки на Білорусь.

За словами офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової, все, що повинно було бути сказано Заходом на адресу влади України у зв’язку з дикою ситуацією зі свободою слова в цій країні, дісталося Мінську.

Відповідну заяву оприлюднила 28 травня прес-служба МЗС Росії.

Захарова заявила, що такі міжнародні організації, як Рада Європи, ЮНЕСКО та ОБСЄ, а також міжнародні правозахисні організації не виконують свої прямі обов’язки по захисту свободи слова, займаючись проблемами поза їхньою компетенцією.

Марія Захарова
Фото: Міністерство закордонних справ Російської Федерації

Вона звернула увагу, як представники даних структур «дружно і у весь голос перейнялися» посадкою літака в Мінську і затриманням оголошеного в розшук Романа Протасевича.

Упущений, звичайно, факт того, що Протасевич «журналістом» служив у складі праворадикального батальйону «Азов», – зазначила представник відомства.

У МЗС РФ вважають, що Захід практично повністю ігнорує реальні порушення прав людини і свободи слова, наприклад, в Україні.

Ситуацію зі свободою слова в Україні Захарова назвала катастрофічною і кричущою.

За її словами, журналістів там продовжують залякувати і бити, численні вбивства журналістів залишаються нерозслідуваними, телеканали безцеремонно закриваються, інтернет-ресурси блокуються тисячами, робляться спроби законодавчого закріплення цензури, кримінального переслідування інакомислячих і дискримінаційною мовної політики.

Весь стрункий хор міжнародних чиновників мовчить, – констатувала Захарова.

На думку Захарової, абсурд ситуації полягає в тому, що «молодецькі правозахисники» усуваються в випадках, коли їх робота дійсно необхідна, і «розводять демагогію» в питаннях поза своєю компетенцією, як у випадку з Білоруссю.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *