• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Захарова про санкції: в ЄС вже не приховують, що готують ґрунт для чергової кольорової революції в Білорусі

Відnevo-admin

Чер 25, 2021

У Міністерстві закордонних справ РФ назвали введення Євросоюзом нових санкцій проти Білорусі неприкритим втручанням у внутрішні справи країни.

Відповідну заяву було зроблено 25 червня офіційним представником МЗС Росії Марією Захарової.

За її словами, Москва розцінює новий список санкцій випад ЄС проти Білорусі як неприкрите втручання у внутрішні справи країни.

Захарова також назвала дії Євросоюзу спробою політичного підкупу підгодованих в єесівських столицях сил, які в своїх корисливих цілях не погребували б запуском черговий кольорової революції з катастрофічними наслідками в своїй країні.

СЕРЕДНЯ
Фото: Міністерство закордонних справ Російської Федерації

Окремі країни і структури Євросоюзу вже і не приховують, що готують ґрунт саме для подібного сценарію, – заявила представник відомства.

Які санкції ввів ЄС проти Білорусі

Нагадаємо, напередодні ЄС вперше в історії ввів проти Білорусі секторальні економічні санкції.

Вони почали діяти з сьогоднішнього дня і передбачають обмеження на торгівлю хлористим калієм, нафтопродуктами, технікою і сировиною для тютюнового виробництва.

Крім того, введено заборону на продаж Білорусі ПО і технологій для перехоплення переговорів (телефонних і в інтернеті) і продукції подвійного призначення (яка може мати військове застосування).

Крім цього, введено обмеження на доступ до ринків капіталу ЄС. Страхування білоруських держструктур і агентств заборонено.

Також передбачено припинення Європейським інвестиційним банком всіх виплат за діючими проектами і угодами.

Декількома днями раніше Євросоюзом був прийнятий 4-й пакет санкцій відносно Білорусі, до складу якого 78 осіб і 8 юросіб.

До санкцій ЄС приєдналися США, Канада і Великобританія. США додали до свого списку санкцій 16 осіб і 8 юросіб, Великобританія – 11 осіб і 2 юрособи, Канада – 17 осіб і 5 юросіб.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *