• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Юрій Лоза гостро прокоментував дебют Бузової

Відnevo-admin

Чер 14, 2021

Радянський і російський співак Юрій Лоза гостро прокоментував участь Ольги Бузової в прем’єрі на сцені МХАТ.

Йдеться про виставу «Чудесний грузин», в якому грала Бузова. Квитки на прем’єру були розкуплені повністю і навіть перепродувалися за завищеними цінами в Мережі.

Ольга Бузова грала в постановці роль співачки кабаре.

Скажімо, нікого не обурює, коли на сцену виводять живого коня, але ж вона теж в ГІТІСі не вчилася, – зазначив Юрій в першій частині свого коментаря, розміщеного в Facebook.

Юрій Лоза
Фото: Instagram

Музикант пише, що кінь як вміє, так і справляється з художнім задумом, за що глядачі винагороджують її «порцією оплесків».

У другій частині коментаря музикант звернувся до спогадів про те, як в минулі часи заїжджаючи трупа артистів збирала публіку на свої виступи.

Поки основний склад репетирував, хтось із менш задіяних у постановці брав з собою мавпу і зазивав з її допомогою публіку на майбутній спектакль.

Коментуючи дію адміністрації театру і режисера, Лоза зазначив, що у них завжди є право обгрунтувати свій вибір «творчим експериментом» і спробою збільшити грошовий збір.

У випадку з МХАТом адміністрація може сказати, що на маленьку роль шинкарської співачки, нездатною взяти жодної правильної ноти, в основному складі виконавиці не знайшлося, так як всі штатні актриси пройшли серйозну вокальну школу і співати погано просто не вміють. А тому довелося запросити «мавпу» з боку, – іронічно зауважив Юрій Лоза.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *