Шоу-бізнес

Юлія Висоцька розкрила секрет щасливого шлюбу

Актриса Юлія Висоцька уже більше 20 років щаслива в шлюбі з режисером Андрієм Кончаловським. 47-річна жінка не перестає захоплюватися коханим.

Вона також підкреслює, що продовжує вчитися, і зізнається, що до сих пір навчається у нього тих чи інших важливих в житті речам.

Висоцька зазначила, що їй подобається те, як Кончаловський вміє ставитися до деяких речей з так званим пофигизмом. Сама вона прагне до легкості, намагається постійно розвиватися і пізнавати нове, а також переймає риси характеру чоловіка.

Знаменитість зізналася в ході бесіди з російськими журналістами, що секрет щасливого шлюбу відкрився їй досить несподіваним чином.

Юлія Висоцька
Фото: Instagram

Юлія зазначила, що зберігати міцні відносини дозволяють спільні подорожі, а також відпочинок один від одного на невеликий термін. Висоцька зізналася, що іноді вона потребує того, щоб перебувати тільки наодинці з собою і своїми думками.

Решта подробиць особистого життя дружина режисера Андрія Кончаловського не стала розкривати представникам засобів масової інформації.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button