• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Юхим Шифрін розповів, як його обдурив Микита Михалков

Відnevo-admin

Чер 1, 2021

Російському артисту Юхиму Шифріну днями виповнилося 65 років, і на честь ювілею гумориста в світ вийшла книга зі спогадами з його життя.

Шифрін описав найбільш пам’ятні події з життя, причому далеко не всі вони гумористичні. Так артист згадав, як його обдурив Микита Михалков.

Цей випадок стався ще в дитинстві, коли Юхиму Залманович було 10 років. У своїх мемуарах він називає обман жорстоким. За спогадами Шифріна це сталося в 1966 році в Ризі.

Як виявилося, вже в дитячі роки майбутній гуморист намагався не пропускати зустрічей з артистами кіно.

Юхим Шифрін
Фото: скріншот

Так одного разу він потрапив на зустріч з ще молодим Микитою Михалковим. Після зустрічі з ним глядачі відправлялися на перегляд картини «Я крокую по Москві».

У цей момент Юхим Шифрін, пробравшись за лаштунки, спробував отримати автограф Михалкова. Однак той сказав, що розпишеться на листівці відразу, як закінчиться фільм.

Як виявилося, артист обдурив дитини.

Це був урок на все життя … Заплакати, як тоді, згадуючи це, у мене вже не вийде, – цитує «5-tv.ru» слова Шифріна.

Коментуючи подію, гуморист зазначив, що тільки «дурненький» міг повірити знаменитого артиста, що той дочекається його за лаштунками.

Сам він зі своїми шанувальниками так ніколи не надходив і навіть фотографується з оточуючими, коли сам того не дуже хоче.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *