• Нд. Сер 1st, 2021

Євро-2020. Збірна України відігралася з рахунку 0: 2, але все одно програла Нідерландам

Чер 14, 2021

У неділю, 13 червня, відбулися матчі першого туру групи C чемпіонату Європи з футболу.

На стадіоні «Йохан Кройф Арена» в Амстердамі зустрілися збірні Нідерландів і України.

По ходу поєдинку українським футболістам вдалося відіграти два м’ячі, однак голландці вирвали перемогу в кінці гри.

Таким чином, матч завершився з рахунком 3: 2 на користь Нідерландів, повідомляють інтернет-джерела.

футбол

хід матчу

У першому таймі забитих голів не було. Всі результативні дії були вчинені в другій половині гри.

Рахунок був відкритий на 52-й хвилині матчу. Автором голу став голландський півзахисник Джорджиніо Вейналдум.

Через 7 хвилин форвард Вут Вегхорст подвоїв перевагу збірної Нідерландів.

На 75-й хвилині гри український нападник Андрій Ярмоленко відіграв один гол. Через чотири хвилини Роман Яремчук і зовсім зрівняв рахунок.

Голландці могли втратити перемогу над українцями, проте захиснику Дензелу Дюмфрісу вдалося вивести свою команду вперед. Переможний гол був забитий на 85-й хвилині поєдинку.

Турнірне становище

Лідером групи C є збірна Австрії. У вчорашньому матчі ця команда обіграла збірну Північної Македонії з рахунком 3: 1.

Друге місце в третьому квартеті займає збірна Нідерландів. На рахунку двох лідерів групи по 3 очки.

На третьому рядку – команда України, в активі якої поки немає балів. Четвірку замикає команда Північної Македонії.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон