• Чт. Лип 29th, 2021

Євро-2020. Збірна Польщі поступилася Словаччині через курйозного автоголу

Чер 15, 2021

У понеділок, 14 червня, на стадіоні «Газпром Арена» в Санкт-Петербурзі відбувся матч групи E чемпіонату Європи з футболу.

Збірна Польщі зустрічалася з командою Словаччини.

Поляки були фаворитами гри, проте програли через курйозного автоголу, автором якого став воротар Войцех Щенсни, а також з-за видалення півзахисника Гжегожа Крихов’як.

У підсумку словаки здобули несподівану перемогу з рахунком 2: 1, повідомляють інтернет-джерела.

футбол

хід матчу

Гра у футболістів збірної Польщі не задалася з самого початку.

Вже на 18-й хвилині матчу команда пропустила перший гол: м’яч у власні ворота направив голкіпер Войцех Щенсни.

Футболіст оформив відразу два сумнівних рекорду. По-перше, він став автором самого раннього автоголу в історії турніру. По-друге, Щенсни – перший воротар, який забив у свої ворота в рамках чемпіонатів Європи.

Відразу після завершення перерви полякам вдалося зрівняти рахунок. Гол забив півзахисник Кароль Лінетт.

Однак повністю переламати хід поєдинку польським футболістам не вдалося: їх «зламало» видалення Гжегожа Крихов’як на 62-й хвилині.

Через 7 хвилин після того, як збірна Польщі виявилася в меншості, словакам вдалося вирватися вперед. Автором результативної дії став Мілан Шкріньяр.

Більше голів у рамках матчу не було. Підсумковий рахунок – 2: 1 на користь команди Словаччини.

інші матчі

Вчора в рамках континентальної футбольної першості відбулися ще два поєдинки.

Збірна Чехії здолала команду Шотландії з рахунком 2: 0. Дубль оформив форвард Патрік Шик.

Матч між Іспанією і Швецією завершився стартовими «нулями» на табло.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон