• Нд. Вер 26th, 2021

Євро-2020. Італія в 1/8 фіналу воювали з Австрією

Чер 27, 2021

У суботу, 26 червня, стартувала стадія 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

У першому матчі данці розгромили збірну Уельсу з рахунком 4: 0 і, відповідно, стали першими чвертьфіналістами.

А ось у другому поєдинку за участю команд з Італії та Австрії в основний час переможця не було виявлено.

При цьому могла статися, ймовірно, найгучніша сенсація нинішньої першості – збірна Австрії до овертайму забила-таки м’яч, але гол скасували після перегляду відео (система VAR) через офсайд.

футбол

У додатковий час італійці «дотиснули» суперника, забивши два і пропустивши один м’яч.

Як це було

Цей матч підопічні Роберто Манчіні вперше проводили не в Римі. Гра відбулася в Лондоні на легендарному «Уемблі».

За італійців відзначилися забитими м’ячами Федеріко К’єза (95-я хвилина) і Маттео Пессіна (105).

Збірна Австрії завдяки зусиллям Саші Калайджіча змогла скоротити рахунок на 114-й хвилині, але більше не зуміла забити.

Що стосується скасованого голу австрійців, подія трапилася на 65-й хвилині матчу. З неправильного положення ворота суперника вразив Марко Арнаутович.

Найшвидша жовта картка

До речі, цей футболіст встановив рекорд чемпіонату Європи: він примудрився отримати жовту картку через 1 хвилину 32 секунди після початку матчу, ставши автором найшвидшого отриманого на ЄВРО попередження.

Здолавши австрійців, збірна Італії довела свою безпрограшну серію до 31 матчу – 26 перемог і 5 нічиїх. З них 12 останніх поєдинків італійці виграли.

Тепер Італія чекає суперника по чвертьфіналу. Ним стане або Португалія, або Бельгія. Ці команди зіграють між собою сьогодні, 27 червня, в Севільї.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик