• Чт. Лип 29th, 2021

Євро-2020. Бельгія здобула вольову перемогу над Данією і вийшла в плей-офф

Чер 18, 2021

У четвер, 17 червня, пройшли ще кілька матчів в рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу.

В одному з поєдинків зустрілися збірні Данії та Бельгії.

Гра пройшла на стадіоні «Паркен» в Копенгагені і завершилася з рахунком 2: 1 на користь бельгійців.

Перемога допомогла їм достроково вийти в плей-офф, повідомляють інтернет-джерела.

стадіон

хід матчу

Перший тайм бельгійські футболісти провели невдало. Вони пропустили гол вже на другій хвилині.

Ворота збірної Бельгії роздрукував форвард команди Данії Юссуф Поульсен.

Самим бельгійцям відзначитися в першій половині зустрічі так і не вдалося. Однак у другому таймі вони відігралися.

На 55-й хвилині рахунок зрівняв півзахисник Торган Азар, а на 70-й хвилині півзахисник Кевін де Брейне вивів свою команду вперед.

Таким чином, Бельгія здобула вольову перемогу над Данією з рахунком 2: 1 і забезпечили собі місце в плей-офф.

Які ще команди вийшли в плей-офф

Ще 16 червня в 1/8 фіналу пробилася збірна Італії. Команда розгромила Туреччину і Швейцарію з однаковим рахунком – 3: 0.

У плей-офф вийшла і збірна Нідерландів. Здобуті перемоги над командами України (3: 2) і Австрії (2: 0).

Матчі 1/8 фіналу стартують 26 червня. Фінал чемпіонату Європи з футболу пройде 11 липня в Лондоні.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон