• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

ЄС представив Тіхановском проект Всеохоплюючої плану допомоги для Білорусі

Відnevo-admin

Тра 10, 2021

10 травня Євросоюз представив лідеру білоруської опозиції Світлані Тіхановском проект Всеохоплюючої плану допомоги для Білорусі.

Як повідомляє прес-служба Тіхановском, сьогодні за ініціативою Єврокомісії відбулася онлайн-зустріч лідера опозиції з головою департаменту політики добросусідства та переговорів по розширенню ЄК (DG NEAR) Мацєєм Поповські.

На цій зустрічі був представлений проект Всеохоплюючої плану допомоги Євросоюзу для Білорусі, робота над яким велася у взаємодії з командою Тіхановском.

Яка допомога пропонується

Планом передбачено надання економіці Білорусі фінансової макропомощі, а також підтримка політичних і економічних реформ за участю Світового банку, Міжнародного валютного фонду (МВФ), Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) та інших міжнародних фінансових інститутів.

Світлана Тіхановском
Фото: Світлана Тіхановском / Facebook

Також передбачено проведення Форуму інвесторів для нової Білорусі та конференції донорів.

Відзначається, що обов’язкова умова плану полягає в тому, що допомога буде надана демократичної Білорусі після проведення нових вільних президентських виборів.

Тіхановском висловила Євросоюзу подяку за цей план і закликала завершити його розробку якомога швидше, а також «озвучити передбачуваний обсяг підтримки».

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *