Шоу-бізнес

Яна Рудковська різко розкритикувала Андрія Аршавіна

Продюсер Яна Рудковська звернулася до футболіста Андрія Аршавіна після того, як стало відомо про його конфлікт з колишньою дружиною Алісою Казьмін.

У розмові з журналістами Рудковська зізналася, що подивилася шоу Андрія Малахова «Прямий ефір», яка була присвячена екс-капітану збірної Росії.

Вона закликала спортсмена переглянути своє ставлення до дітей і колишнім дружинам. Продюсер зазначила, що кумир мільйонів хлопчаків не може вести себе подібним чином. Рудковська підкреслила, що у Аршавіна багато хороших якостей, які блякнуть на тлі скандалів навколо.

Дружина Євгена Плющенка також згадала невдалий жарт Андрія Аршавіна, коли той сказав, що її сина змушують тренуватися і брати участь в зйомках для соціальних мереж. При цьому вона звернула увагу, що її чоловік активно займається з дитиною, проте сам футболіст кинув своїх спадкоємців і не приймає участі в їх житті.

Яна Рудковська
Фото: Instagram

Нагадаємо, що в програмі «Прямий ефір» екс-дружина Аршавіна розповіла, що спортсмен через суд домігся виселення Казьмін і їхньої спільної дочки з особняка.

Жінка під час розмови з журналістами зізналася, що чоловік погано ставився до попередньої дружині – телеведучої Юлії Баранівської. Аліса зізналася, що футболіст піднімав руку на багатодітну матір. Також вона розповіла, що Андрій викрав паспорта дітей перед їх відльотом за кордон.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button