• Пн. Чер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Яна Поплавська прокоментувала появу Бузової на сцені МХАТ

Відnevo-admin

Чер 10, 2021

Яна Поплавська, яка запам’яталася юному глядачеві радянських часів роллю Червоної Шапочки, прокоментувала появу Ольги Бузової на сцені МХАТ.

Нова роль Бузової вже майже тиждень не дає спокою театралам і оглядачам зіркових буднів. На цей раз обійшлося без гострої критики.

Яна Поплавська в Instagram прокоментувала своє бачення ситуації.

На відміну від театральної богеми, яка в більшості своїй сприйняла дебют Бузової негативно, Поплавська дипломатично уникла різких висловлювань, назвавши Бузову «ГНВ» – героєм нашого часу.

Яна Поплавська
Фото: Instagram

Тепер Бузова – ГНВ і артистка МХАТу. Навіяло … – пише Поплавська.

Натхненні лояльним ставленням до творчих починань співачки передплатники Поплавську висловлювали свої коментарі сміливіше.

Користувачі благодушно вирішили, що не потрібно заважати зірці і якщо їй так хочеться, то хай пробує свої сили в театрі.

«Врешті-решт, якщо не вийде – її ж і закидають камінням», – заспокоюють себе коментатори.

Прозвучало міркування в дусі Володимира Маяковського про зірок, що, якщо Бузову «всюди запрошують, значить, вона потрібна».

Нагадаємо, в постановці МХАТ «Чудесний грузин» Бузова зіграє роль співачки кабаре Белли Шанталь. Напередодні Володимир Соловйов навіть опублікував спів знаменитості на репетиції.

На прем’єру розкуплені всі квитки.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *