• Сб. Жов 16th, 2021

Nevo News

Головні новини

Яку небезпеку становить собою вживання остиглого чаю? Коментарі експертів

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Експерти по здоровому харчуванню настійно не рекомендують вживати остиглий чай.

Вчені запевняють, що справа навіть не в тому, що напій втрачає тонкий смак, аромат і корисні властивості. Все набагато серйозніше, тому що такий чай може нести пряму загрозу для людського організму.

Вважається, що правильно заварювати чай зовсім не крутим окропом, а водою, температура якої не перевищує 80 ° С.

Що відбувається в заварці при температурі нижче 55 ° С

Вже через 20 хвилин в заварці починаються окислювальні процеси, в ході яких утворюються сполуки, що негативно впливають на обмін речовин. В цьому випадку вітаміни і амінокислоти розпадаються, що міститься танін і феноли стають токсичними, формуються «шкідливі ліпідні сполуки».

Заварювання чаю
Фото: Pixabay

Тому необхідно заварювати то кількість чаю, яке можна вжити за один раз, тому що його холодні залишки в харчових цілях краще не використовувати. Принаймні так рекомендують співробітники аньхойськая сільськогосподарського університету (КНР).

Що відбувається в заварці при t = 36,6 З

Однак обставини складаються набагато гірше, якщо температура опускається нижче 55 ° С.

У цій ситуації чай покривається тонкою плівкою. Потрапляючи в шлунково-кишковому тракті, це освіта залишається на слизовій, внаслідок чого утворюється комфортне середовище для розвитку хвороботворних мікробів.

І, як з’ясували співробітники Каліфорнійського університету (США), остиглий чай може стати причиною виникнення дефіциту заліза в організмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *