• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Які зміни способу життя допоможуть позбутися від жиру на животі? Коментарі дієтологів

Відnevo-admin

Бер 4, 2021

Дієтологи розповіли, які зміни в звичному способі життя дозволяють ефективно боротися з жировими відкладеннями на животі.

Вісцеральний жир знаходиться в небезпечній близькості з такими внутрішніми органами як печінка, підшлункова залоза та кишечник, що загрожує здоров’ю.

Найбільш ймовірними наслідками експерти називають розвиток хронічних захворювань, серед яких найбільшу загрозу представляє діабет 2 типу.

Відомо, що у людей старше 45 років кількість жирових відкладень на животі істотно збільшує вживання в їжу рафінованих злаків і обробленої м’ясної продукції.

схуднення Живіт
Фото: Pixabay

Активний спосіб життя

Першим засобом в боротьбі з відкладеннями дієтологи називають аеробні навантаження. Тому експерти рекомендують частіше гуляти пішки, їздити на велосипеді і вести активний спосіб життя. Рекомендованої нормою аеробного навантаження середньої інтенсивності є 30 хвилин в день.

білок

Наступним засобом порятунку від вісцерального жиру є білок. Рекомендуються збільшити його присутність в раціоні харчування, зробивши акцент на таких продуктах як біле куряче м’ясо, тунець і скумбрія, яйця і молоко. З рослинної їжі підійде червона сочевиця, квасоля, горіхи і соя.

цукор

Третій спосіб найпростіший і дозволяє позбутися від жиру на животі шляхом відмови від вживання цукру не тільки в продуктах харчування, а й напоях. Вважається, що саме цукор є головною причиною накопичення жирових відкладень в області живота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *