• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Які два рослини здатні продовжити роки життя. Коментарі дієтологів

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Експерти по здоровому харчуванню прийшли до висновку, що істотно вплинути на процес старіння і поліпшити стан здоров’я можна за допомогою всього двох відомих рослин.

Всім охочим продовжити роки життя дієтологи рекомендують включити в раціон харчування
часник і імбир.

Головною причиною погіршення фізіології організму і розвитку захворювань нервової і серцево-судинної системи медики називають окислювальний стрес. Але як довели останні дослідження вчених, корінь імбиру і часник здатні протистояти цим процесам. Результати роботи опублікувало наукове видання Sift Desk Research Page.

Будучи антиоксидантами, вони перешкоджають розвитку запалень і запобігають синтез «реактивних форм кисню».

Овочі Дієта
Фото: Pixabay

Чим корисний часник

Регулярне вживання часнику допомагає знизити кров’яний тиск. При цьому вхідні в його склад органічні речовини мінімізують негативний вплив окисного стресу і сприяють процесам омолодження організму.

Крім іншого, часник допомагає знизити рівень поганого холестерину в крові, ефективний у боротьбі з хворобою Альцгеймера і втомою.

Чим корисний корінь імбиру

Експерти рекомендують вживати його при головному болю, нудоти і застуді. Рослина знімає запалення, має антиоксидантну і протиракову властивістю, пригнічує нейродегенеративні захворювання, серцеві захворювання, корисно при цукровому діабеті і ожирінні.

При цьому імбир сприяє зниженню рівня холестерину і тригліцеридів, підвищення яких викликає ризик розвитку атеросклерозу та ішемічної хвороби серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *