• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Які цікаві факти про корінь імбиру варто знати: думка експертів

Відnevo-admin

Сер 16, 2021

Корінь імбиру став користуватися попитом після того, як численні наукові дослідження змогли підтвердити його корисні властивості.

Однак в певних країнах продукт використовується ось уже тисячі років.

Які цікаві факти про корінь імбиру варто знати:

1. Вважається, що вперше лікувальні властивості продукту відкрили індійські лікарі. Про нього знаходили згадки в стародавніх трактатах. Експерти вважають, що корінь імбиру використовується кілька тисяч років.

2. Торговці поширювали корисний продукт по всьому світу. Відомо, що про корінь імбиру писали авторитетні античні вчені. Імбир цінувався в першу чергу в якості засобу, здатного нейтралізувати отруту.

імбир
Фото: Pixabay

3. За часів епідемії чуми корінь імбиру використовувався для захисту від страшної недуги. Але і ціна у нього була відповідна. За півкіло прянощі доводилося віддавати суму, за яку можна було придбати сільськогосподарське тварина.

4. Східні лікарі теж активно використовували корінь імбиру в своїй лікарській практиці. На підставі деяких робіт проводилися і сучасні дослідження.

5. Корінь імбиру дійсно допомагає нейтралізувати активність хвороботворних мікроорганізмів. Однак для цього важливо своєчасно його вживати.

6. Продукт використовується людьми, які сприйнятливі до закачування або мають морською хворобою.

7. Багато наукових досліджень говорять про те, що корінь імбиру дозволяє запобігти розвитку онкологічних захворювань.

8. Якщо ви хочете скинути вагу швидше, то потрібно додавати в їжу порошок імбиру або ж готувати напої на основі його кореня. Це допомагає прискорити процес обміну речовин і спалити жирові відкладення.

9. Імбир є універсальним продуктом, тому його активно використовують в кулінарії.

10. Мало хто знає про те, що за допомогою порошку імбиру, доданого в маринад, можна приготувати неймовірно м’який і соковитий шашлик.

11. Знамениті російські пряники були придумані після того, як людям полюбилося відоме імбирне печиво.

Марина Міхалап Автор: Марина Міхалап

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *