• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Які 10 цікавих фактів про крупах варто знати: думка фахівців

Відnevo-admin

Сер 23, 2021

Крупи є важливою частиною раціону, оскільки допомагають дотримуватися принципів правильного харчування.

Існує велика кількість різновидів круп, які популярні в тому чи іншому регіоні.

Які цікаві факти про цей продукт варто знати:

1. Гречка неймовірно популярна в країнах колишнього СРСР, а ось за кордоном її вживають в їжу не так охоче. Довгий час вчені вважали, що гречка відбувається з Греції.

Однак її вперше почали вирощувати в Гімалаях.

Мал
Фото: Pixabay

2. Гречку багато цінують за те, що під час її вирощування не потрібно ніяких хімікатів. Також експерти вважають, що це один з найкорисніших продуктів харчування.

3. До сих пір не відомо, яка кількість сортів рису існує в світі. Деякі експерти говорять про 100-150 сортах, інші ж вважають, що їх кілька сотень.

4. Не всі господині звикли замочувати рис, що є великою помилкою. Ця проста процедура допомагає не тільки поліпшити смак гарніру, але і допомагає позбавитися крупі від шкідливих речовин.

Відомо, що рис має негативної здатність накопичувати токсини з навколишнього середовища.

5. Рис вважається найпопулярнішою крупою в світі. Її культивують у багатьох країнах. А ось вживають в їжу рис по всій земній кулі.

6. Полба для багатьох є давно забутим стравою. Однак мало хто знає про те, що ця крупа може бути однією з найбільш корисних.

Справа в тому, що в складі продукту міститься 15 гр білка на 100 гр каші. Тому жито допомагає наростити м’язову масу і допомагає захиститися від дефіциту білка.

7. Перловку не назвеш найпопулярнішим гарніром, проте саме ця крупа найкраще справляється з очищенням організму від шлаків і токсинів.

8. Манка відома людству з давніх часів. Раніше вона вважалася делікатесом і подавалася до столу тільки у багатіїв.

9. Якщо ви не любите витрачати свій час на приготування їжі, то варто звернути свою увагу на кускус. Він не потребує варіння, однак має корисні властивості для організму.

Тому його можна розглядати як альтернативу макаронів, готовим сніданків або вермішелі швидкого приготування.

10. Кіноа є одним з найбільш корисних і дорогих круп. Однак її варто включати в раціон харчування в тому випадку, якщо у вас дефіцит поживних речовин.

Експерти вважають, що киноа допоможе відновити організм.

Марина Міхалап Автор: Марина Міхалап

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *