• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

Які 10 цікавих фактів про часник варто знати кожному: висновки експертів

Відnevo-admin

Лип 16, 2021

Часник є вельми популярним продуктом, який використовується в приготуванні пікантних страв.

Він надає кулінарним шедеврам легку ступінь гостроти і надзвичайний аромат, що будить апетит.

Лише невелика частина людей відмовляється від вживання часнику через неприємного запаху з порожнини рота.

Експертам вдалося назвати несподівані факти про часник, які здатні здивувати будь-кого.

часник
Фото: Pixabay

Що варто знати про цю дивовижну продукті:

1. Часник стали активно вирощувати хлібороби ще тисячі років тому. Його не тільки вживали в їжу, але і використовували як лікарський засіб від багатьох хвороб.

2. У деяких культурних традиціях вважається, що вживання часнику на регулярній основі може стати причиною агресивної поведінки.

3. Вченим вдалося довести, що часник є профілактичним засобом проти хвороб серцево-судинної системи. Для цього варто з’їдати всього 1 часточку на добу.

4. Мало хто знає про те, що є сорт часнику, який не поділений на зубчики. Його вивели спеціально для спрощення приготування їжі.

5. Ще в давнину часник використовували як засіб, що знищує шкідливих мікроорганізмів. До слова, як ліки його використовував навіть відомий античний лікар Гіппократ.

6. Якщо змішати тертий часник з медом, то вийде натуральна маска для обличчя проти недосконалостей шкірного покриву. Її наносять на очищену шкіру на 15 хвилин.

7. У давні часи люди вірили, що часник здатний захистити не тільки від вампірів, але і від будь-яких темних сил. Причому магічні властивості поширювалися не тільки на сам продукт, але навіть на його зображення.

8. Тертий часник є засобом, що дозволяє зупинити облисіння. Його втирають в коріння волосся і залишають на 15 хвилин перед миттям.

9. Якщо висадити часник на ділянці, то можна прогнати комарів. Комахи не дуже люблять аромат цього овоча. А ось п’явок, навпаки, він припадає до вподоби.

10. Античні спортсмени використовували часник в якості “допінгу”. Вони помітили, що вживання продукту дозволяє їм домагатися більш високих результатів під час змагань.

Марина Міхалап Автор: Марина Міхалап

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *