• Сб. Вер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Яке прізвисько Алла Пугачова дала Христині Орбакайте

Відnevo-admin

Тра 20, 2021

Дочка Примадонни радянської та російської естради, співачка і актриса Крістіна Орбакайте розповіла про те, яке прізвисько їй дала Алла Борисівна.

В даний час Орбакайте разом з чоловіком Михайлом Земцовим і дочкою Клавдією проживає в США, відвідуючи в Росії Аллу Пугачову.

Ставши популярною артисткою і успішною людиною, Орбакайте називає себе скромною людиною. Але саме завдяки професії актриси вона змогла побороти в собі зайву скутість.

Незважаючи на цю обставину, Алла Борисівна свого часу змогла розглянути в характері дочки творче начало. Це було ще в дитинстві.

Крістіна Орбакайте
Фото: Instagram

Власне в цей же час Примадонна придумала для дочки цікаве прізвисько.

Мама говорила, що в дитинстві у мене було прізвисько «сірник». Швидко спалахувала і швидко гасла, – цитує слова Христини Орбакайте видання «wday.ru».

Однак зіркова мама давала дочки не тільки прізвиська, а й досить мудрі поради.

Наприклад, Алла Борисівна навчила дочка не винити нікого і ніколи в особистих невдачах і помилках. Вона радила Христині розраховувати виключно на свої сили.

Але коли Орбакайте була учасницею балету Алли Духової, Пугачова одного разу не витримала і поцікавилася у керівника творчого колективу, чому її дочка періодично «засовують».

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *