• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Як вибрати персонального тренера: 6 важливих правил

Відnevo-admin

Вер 15, 2021

Відомо, що спільні заняття з персональним інструктором здатні принести більш швидкі результати.

Якщо ви хочете швидко домогтися фігури мрії, то варто розглядати такий варіант роботи.

Проте вибрати професіонала буває дуже складно.

Про те, як правильно це зробити, розповідає експерт мережевого видання “БелНовості”, тренер, інструктор з фітнесу і пілатесу Яна Ворожун.

Яна Ворожун
особистий архів Яни Ворожун

Фітнес розвивається блискавично у всіх країнах. До великої радості в нашій країні все більше і більше людей вибирають здоровий спосіб життя і активно відвідують різні спортивні клуби. Відповідно, разом з ростом фітнес-залів зростає потреба в професійних інструкторів.

Сьогодні ми з вами поговоримо про те, як правильно вибрати особистого тренера. Адже за допомогою інструктора можна ефективно і безпечно досягти потрібного результату. Кваліфікований і досвідчений тренер складе індивідуальний курс, що враховує фізіологічні особливості вашого організму.

Але як вибрати дійсно компетентного особистого тренера?

Звернути увагу слід на дані навички:

1. Професіонал забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Варто пам’ятати про те, що групове навчання для 5 або більше осіб вже не є індивідуальним навчанням.

2. Тренер повинен знати психологію і основи педагогіки, адже це дозволить йому знайти такий же індивідуальний підхід, спонукати клієнта не кидати те, що він почав.

3. Інструктор повинен вміти правильно вибирати комплекс вправ і види навантаження в залежності від того, яку мету ставить перед собою клієнт. На тренування приходять люди з різними захворюваннями: опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи та ін.

А тренер зобов’язаний розбиратися в тонкощах тренувань для людей з різними захворюваннями і проблемами опорно-рухового апарату. Іноді відбувається так, що “персональний інструктор” не може вирішити власну проблему з Гіперлордоз хребта або зайвої ваги, але при цьому береться тренувати інших і проводить онлайн-марафон.

4. Інструктор зобов’язаний розбиратися в особливостях тренувань для жінок після пологів, щоб відновлення пройшло успішно, в особливості тренувань з вагітними жінками, адже зараз такі клієнти залу не рідкість.

5. Тренер повинен добре розбиратися в дієтології і спортивному харчуванні, щоб консультувати по будь-яких виникаючих питань.

6. Тренер також повинен вміти працювати з розладами харчової поведінки, так як дуже часто люди звертаються до тренера за допомогою після багатьох років безуспішних голодовок і зривів.

Але недостатньо мати теоретичними відомостями. Персональний інструктор повинен знати про те, як застосувати свої знання на практиці, займаючись з конкретною людиною.

Як ви бачите, існує як мінімум 6 критеріїв, за якими можна визначити кваліфікованого інструктора. Пам’ятайте, що якщо ви вирішите вибрати тренера тільки на основі фотографії з Instagram, ви самі несете відповідальність за своє власне здоров’я.

Ну а я сподіваюся, що ситуація зміниться і до тренувань людей допускатимуть дійсно кваліфікованих співробітників. Адже операції вам не робить блогер з «Інстаграма».

Експерти вважають, що досягти успішного схуднення можна тільки в тому випадку, якщо підходити до вирішення проблеми комплексно. Тому варто займатися спортом і дотримуватися принципів правильного харчування.

Марина Міхалап Автор: Марина Міхалап

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *