• Сб. Жов 16th, 2021

Nevo News

Головні новини

Як складеться кар’єра Манукяна після розставання з Бузової. Коментарі критиків

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Російські журналісти оцінили перспективи розвитку кар’єри Давида Манукяна після розставання з Бузової.

Варто зазначити, що за оцінками експертів репер ще не став самостійною зіркою, а тому йому доведеться докласти чимало зусиль для того щоб зберегти досягнутий результат.

За словами експерта, особисте життя артистів є невичерпним джерелом інтересу публіки до їхніх персон. У ряді випадків передплатників ця обставина хвилює навіть більше, ніж творчі здібності кумирів.

Це все піднімає хвилю і змушує більше говорити про артиста. Давид Манукян саме завдяки Бузової досяг високої планки і став медіаперсон, – цитує слова Євгена Бабічева ресурс «Слово і Дело».

Давид Манукян
Фото: Instagram

Незважаючи на те, що Бузової, що позиціонує себе як співачці нові пісні даються з інтервалом 1 раз в 3 місяці, це анітрохи не зменшує інтерес публіки до її персони.

З її допомогою Манукян зміг здобути популярність як блогер і як виконавець.

Творчий проект з Філіпом Кіркоровим і громадський інтерес до музиканта після розставання з телеведучою поки забезпечує популярність Манукяну, але в майбутньому ситуація може змінитися, вважає Бабичев.

Тепер Дава просто зобов’язаний щось придумати, щоб привернути увагу преси і тому варто очікувати новий роман з черговою знаменитістю.

Поки що блогер, неміцною заснувався в індустрії шоу-бізнесу і йому потрібно не менше 10 років наполегливої ​​праці, щоб не загубитися в ефірі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *