Політика

«Я б заборонив їздити на машині». Лукашенко про диктатуру в Білорусі

Олександр Лукашенко в п’ятницю, 5 березня 2021 року побував на мінському мотовелозавода.

Там Президент ознайомився з поточним станом справ на виробництві, заслухав доповідь про розвиток заводу, а також поспілкувався з працівниками підприємства. Глава держави повідомив, що виступає за розвиток велосипедного руху в республіці.

Він торкнувся і ряд злободенних суспільно-політичних тем. Так, наприклад, білоруський лідер змалював ситуацію в країні, якби була диктатура.

Якби у нас була справжня диктатура, я б взагалі заборонив по Мінську їздити на автомобілі – тільки на велосипедах. Ось це було б здорово. Але це неможливо, – цитує главу держави його прес-служба.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Він звернув увагу, що є «палким прихильником» велосипедного виробництва зокрема, і велоспорту в цілому.

Даний вид спорту, пояснив Олександр Лукашенко, «доступний всім».

Він додав, що любить велосипеди з дитинства і катається на них до сих пір. А велосипедів у Президента вистачає, оскільки на них тренуються і його діти, – сказав глава держави.

Ось я їм і роздаю ці велосипеди. Мій велосипед уже весь світ бачив, вже вважали, скільки він коштує. Мені його подарували, йому років п’ять. Але, знову ж таки, не ваш, – заявив білоруський лідер.

До речі, глава держави віддає перевагу велосипедам з карбоновими рамами. Саме такі, вважає він, потрібно виробляти в Білорусі.

Головне розуміти самим, що велосипед – це для здоров’я найкраще. Краще, ніж футбол, хокей, – резюмував Олександр Лукашенко.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button