• Вт. Вер 21st, 2021

Визначився володар Кубка Росії з футболу

Тра 17, 2021

У середу, 12 травня, став відомий володар Кубка Росії з футболу. Престижний трофей дев’ятий раз завоював московський «Локомотив».

У вирішальному протистоянні столичні футболісти з рахунком 3: 1 здолали повернувся в Прем’єр-лігу клуб з Самари “Крилья Совєтов”.

Крім виграного Кубка «залізничники» цією перемогою гарантували собі участь в стадії плей-офф кваліфікації Ліги Європи в наступному сезоні.

Додамо, що битва за Кубок відбулася на стадіоні «Нижній Новгород», на якому в 2018 році проходили деякі матчі чемпіонату світу.

футбол

Що стосується безпосередньо фінального матчу, то він почався хвилиною мовчання в пам’ять про жертв трагедії, що сталася в Казані.

Перше взяття воріт відбулося на 15-й хвилині – відзначився форвард «Локомотива» Франсуа Кама.

Через сім хвилин Самарцев зусиллями Владислава Сарвелі відігралися. До перерви рахунок більш не змінювався.

У другому таймі забивали лише гравці москвичів.

На 48-й хвилині з пенальті «Локомотив» вперед вивів Федір Смолов, а остаточну крапку в матчі поставив на 84-й хвилині Муріло.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик