• Пн. Чер 21st, 2021

Визначено першого фіналіста чемпіонату світу з хокею

Чер 5, 2021

Сьогодні, 5 червня, відбувся перший півфінальний поєдинок чемпіонату світу з хокею, який проходить в Латвії.

Збірна Канади зустрічалася з командою США.

Перемогу з рахунком 4: 2 здобули канадські хокеїсти, повідомляють інтернет-джерела.

Таким чином, канадці стали першими фіналістами поточного світової першості. Їх суперник визначиться у другому півфіналі, в рамках якого фіни зіграють з німцями.

хокей

хід матчу

Рахунок був відкритий вже на третій хвилині зустрічі: відзначився представник збірної Канади Брендон Піррі.

На 18-й хвилині матчу американцям вдалося зрівняти рахунок. Шайбу закинув Колін Блекуелл.

У другому періоді голом відзначився канадець Ендрю Манжіпан. На початку третього періоду він оформив дубль.

Гравець збірної США Саша Хмелевський скоротив розрив в рахунку на 44-й хвилині матчу.

Однак в самому кінці поєдинку хокеїст Джастін Денфорт зробив рахунок 4: 2 і зняв всі питання про переможця зустрічі.

Хто зіграє в фіналі

Перемога дозволила канадської збірної отримати право зіграти в головній грі ЧС-2021.

Суперник Канади визначиться вже сьогодні в матчі між командами Фінляндії та Німеччини.

Фінальний поєдинок відбудеться завтра, 6 червня.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон