• Чт. Чер 24th, 2021

Визначено другий фіналіст футбольної Ліги чемпіонів

Тра 6, 2021

У середу, 5 травня, на стадіоні «Стемфорд Бридж» у Лондоні відбувся матч-відповідь другого півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Англійський клуб «Челсі» зіграв з іспанською командою «Реал Мадрид», повідомляють інтернет-джерела.

У підсумку перемогу святкували лондонці – 2: 0. За сумою двох матчів у фінал вийшов саме клуб з Англії.

У головній грі турніру «Челсі» зіграє з Манчестер Сіті.

стадіон

хід матчу

Перша гра завершилася внічию – 1: 1. Таким чином, будь-якій команді для виходу в фінал досить було здобути перемогу з мінімальним рахунком.

Рахунок був відкритий на 28-й хвилині матчу. Автором голу став нападник «Челсі» Тімо Вернер.

На 85-й хвилині поєдинку лондонський клуб подвоїв перевагу, після чого мадридський «Реал» був практично позбавлений можливості відігратися.

Другий гол забив півзахисник англійської команди Мейсон Маунт.

Підсумковий рахунок – 2: 0 на користь «Челсі». Цей же клуб здобув перемогу і за сумою двох зустрічей – 3: 1.

Остаточний

Фінальна гра відбудеться 29 травня в Стамбулі. Суперником лондонського «Челсі» стане переможець першого півфіналу – «Манчестер Сіті».

У разі перемоги команди з Лондона вона стане дворазовим переможцем Ліги чемпіонів. Лондонці вперше завоювали цей титул в 2012 році.

На відміну від «Челсі», «Манчестер Сіті» ніколи не ставав переможцем головного футбольного клубного турніру Європи.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон