• Пн. Чер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Викрито головного обман Меган Маркл

Відnevo-admin

Чер 6, 2021

Навколо принца Гаррі та американської актриси Меган Маркл продовжують бушувати пристрасті. Після ряду різких заяв актрису спіймали на брехні.

На інтерв’ю герцогів Сассекському продовжують надходити найнесподіваніші коментарі. Так британський письменник викрив головний обман Меган.

Світові ЗМІ з посиланням на Філа Дампьера повідомляють, що Меган Маркл відверто скористалася статусом свого майбутнього чоловіка.

Через неймовірних висновків пари, під удари потрапили й самі члени королівської сім’ї.

Меган Маркл
Фото: скріншот

З вуст нової родички в їх адресу полетіли найрізноманітніші обвинувачення: починаючи від повного байдужості до долі Меган, закінчуючи расизмом.

Слідом за дружиною на рідню став нарікати і сам Гаррі. На підтримку чоловіка Меган заявила, що в Букінгемському палаці ніхто не цікавився психологічним здоров’ям Гаррі.

У відповідь на це письменник Філ Дампьер, автор книги «В королівських костюмах: Гаррі і Меган своїми словами», заявив, що насправді дружина Гаррі бреше.

Вона сама ніколи не намагалася стати членом нової сім’ї і тому налаштовувала принца Гаррі проти його ж рідних.

Експерт вважає, що суть послідував розколу в родині і така реакція подружжя криється в іншому. Всі звинувачення були необхідно Меган як привід або виправдання своїм діям.

Що стосується самого Гаррі, то його американська актриса просто використовувала для того щоб реалізувати свої комерційні проекти і отримати світову славу.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *