• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Вступають в силу відновлені санкції США проти Білорусі

Відnevo-admin

Чер 3, 2021

США в квітні заявили про готовність розморозити санкції проти Білорусі, дії яких було призупинено з 2015 року на тлі тенденції, що намітилася відлиги у відносинах між Вашингтоном і Мінськом.

Санкції будуть відновлені проти 9 держпідприємств. Під санкціями можуть виявитися виробник шин, підприємство з виробництва добрив, а також виробник фарб.

Вашингтон попередив Мінськ, що з 3 червня санкції все ж будуть відновлені і зароблять, через «кричущого нехтування правами людини» білоруською владою.

До сьогоднішнього дня у компаній і осіб США було 45 днів, щоб згорнути всі операції з 9 підприємствами Білорусі.

США
Фото: Pixabay

Білий дім зазначив, що США взаємодіють з ЄС та іншими партнерами, щоб виробити новий список адресних санкцій проти деяких білоруських чиновників.

США і Євросоюз звинувачують білоруську владу в порушенні прав людини, корупції, фальсифікації президентських виборів в минулому році, затримання Романа Протасевича.

Реакція Європейського союзу

Після інциденту з вимушеною посадкою літака в Мінську в ЄС прийняли рішення заборонити польоти «Белавіа» і уникати польотів над Білоруссю.

В ЄС запевнили, що четвертий пакет персональних санкцій по Білорусі практично готовий.

Реакція Росії на санкції для Білорусі

У зовнішньополітичному відомстві Росії вважають, що західні країни використовують будь-який привід, щоб нарощувати пресинг на суверенні держави.

Американські санкції проти Мінська не нададуть психологічний ефект на ринку.

Росія пообіцяла підтримку Білорусі.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *