• Чт. Вер 23rd, 2021

«Впирається до останнього гребка»: білоруські веслярі посіли друге місце у фіналі B олімпійської регати

Лип 29, 2021

Два екіпажі веслярів з Білорусі завершили виступ на літній Олімпіаді в Токіо.

Як жіночий, так чоловічий дуети виступили у фіналі B.

Дмитру Фурману і Сергію Володько вдалося фінішувати другими з результатом в 6 хвилин 25,88 секунд.

Білоруси поступилися тільки двійці з Нідерландів (Микола Ван Спранг і Гильоме Кромменхек), які пройшли дистанцію за 6 хвилин 22,85 секунд.

гребля

Гонка була хороша. Упиралися до останнього гребка. Шкода, що вчора не пройшли в основний фінал, – наводить БЕЛТА слова Дмитра Фурмана.

Спортсмен додав, що в завершальному запливі йому і його напарнику вдалося довести, що вони можуть показувати високі результати.

У «втішному» фіналі академічного веслування розігрувалися місця з сьомого по дванадцятий. Таким чином, Фурман і Володько зайняли підсумкове восьме місце.

Що стосується білоруської жіночої двійки (Олена Фурман і Інна Нікуліна), то в фіналі B вони прийшли до фінішу п’ятими з результатом в 6 хвилин 57,84 секунди.

Таким чином, за підсумками олімпійського турніру спортсменки з Білорусі зайняли 11-е місце.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон