• Нд. Лип 25th, 2021

Вперше в історії. Став відомий другий фіналіст Євро-2020

Лип 8, 2021

Вчора ввечері, 7 липня, почався, а сьогодні вночі, 8 липня, закінчився другий півфінальний матч футбольного чемпіонату Європи.

У фінал турніру пробилася збірна Англії. Нехай і зі скрипом, навіть зі скандалом, але все ж – вперше в своїй історії англійці зіграють у вирішальному матчі континентальної першості.

У протистоянні 1/2 фіналу збірна Англії зустрічалася з датчанами. Основний час матчу не виявив переможця – 1: 1.

Як все відбувалося

Доля гри вирішилася в екстра-таймах. Причому єдиний м’яч був забитий з спірного пенальті.

футбол

Що до гри в основний час, то першими відзначилися футболісти збірної Данії – на 30-й хвилині зі штрафного голкіпера англійців засмутив Міккель Дамсгор.

До речі, для Джордана Пікфорда цей м’яч став першим пропущеним їм в рамках чемпіонату Європи.

Підопічним Гарета Саутгейта знадобилося 8 хвилин, щоб зрівняти рахунок. Правда, за них це зробив капітан датчан Симон К’єр – автогол.

Додатковий час

З таким рахунком – 1: 1 – команди завершили основний час протистояння.

А через десять хвилин після початку першого додаткового тайму Рахім Стерлінг заробив пенальті.

Каспер Шмейхель парирував удар Харрі Кейна, але той першим встиг до відскочив м’ячу – на цей раз воротар датчан був безсилий.

Збірна Данії не зуміла відігратися. Таким чином, у фінал вийшли англійці.

Реакція на пенальті уболівальників

Данські вболівальники вважають пенальті несправедливим, заявляючи, що таким чином у них «ганебно вкрали» перемогу.

Хтось навіть це назвав «найбільшою крадіжкою» в історії чемпіонатів Європи.

До слова, головним арбітром матчу, який прийняв рішення про призначення пенальті, був Данні Маккелі (Нідерланди).

Павло Господарик Автор: Павло Господарик