Спорт

Вперше в історії: росіянки зайняли весь п’єдестал на ЧС з фігурного катання

Російські фігуристки створили сенсацію на чемпіонаті світу з фігурного катання в Швеції.

Спортсменки, що представляють Федерацію фігурного катання Росії, зайняли весь п’єдестал, повідомляють інтернет-джерела.

Чемпіонкою світу в жіночому одиночному катанні стала 16-річна Анна Щербакова. Вона показала результат в 233,17 балів.

Срібну медаль завоювала 24-річна Єлизавета Туктамишева. Сума балів – 220,46.

фігурне катання

На третій сходинці п’єдесталу опинилася 16-річна Олександра Трусова, що набрала 217,20 балів.

Варто відзначити, що російська фігуристка вдалося зайняти весь п’єдестал вперше в історії чемпіонатів світу.

В даний момент команда Федерації фігурного катання Росії впевнено лідирує в загальному заліку світової першості.

На рахунку фігуристів з Росії – п’ять медалей з шести можливих. Раніше чемпіонами світу в змаганнях серед спортивних пар стали Анастасія Мішина та Олександр Галлямов.

Чемпіонат світу з фігурного катання стартував в Стокгольмі 22 березня. Змагання завершиться в шведській столиці в неділю, 28 березня.