• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

ВООЗ закликала країни світу бути готовими до нових пандемій

Відnevo-admin

Чер 29, 2021

Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус закликав країни світу зробити висновки з нинішньої епідеміологічної ситуації і підготуватися до можливих нових пандемій.

Відповідну заяву гендиректор організації зробив в ході саміту малих острівних держав, що розвиваються з охорони здоров’я, повідомляють інформаційні агентства.

За словами Гебрейесуса, світовій спільноті потрібно зробити все необхідне для того, щоб швидко виявляти і запобігати поширенню нових захворювань.

Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров’я вважає, що цьому сприятимуть дотримання правил надання першої допомоги, а також розвиток медичних послуг.

карта
Фото: © Белновості

Глава ВООЗ звернув увагу на ще одне важливе питання – вакціонное нерівність.

Гебрейесус зазначив, що в багатьох країнах, що розвиваються спостерігається дефіцит вакцин від COVID-19, а абсолютна більшість ін’єкцій доводиться лише на 10 держав.

Ситуація з коронавірусів

З моменту оголошення пандемії COVID-19 в березні 2020 року коронавірусів заразилися більше 180 мільйонів чоловік по всьому світу.

Загальна кількість летальних випадків, пов’язаних з коронавирусной інфекцією, наближається до 4 мільйонам.

Серед країн найбільше випадків інфікування COVID-19 зареєстровано в США (33,6 мільйонів). Однак до першого місця наближається Індія з 30 мільйонами заражених.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *