• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

«Вони нас душать, а ми їх будемо захищати?» – Лукашенко відповів «шаленим»

Відnevo-admin

Лип 21, 2021

Олександр Лукашенко відповів тим, хто дорікає Білорусь в пособництві нелегальної міграції.

Він нагадав, що Мінськ використовує власні фінансові ресурси для припинення на кордоні протиправної діяльності, включаючи нелегальну міграцію.

Також Білорусь бореться і з контрабандою, поставками зброї і наркотиків, – заявив Президент на нараді, присвяченій питанням зовнішньої політики країни.

Про Євросоюзі і Донбасі

Білоруський лідер зазначив, що раніше на дані заходи гроші надходили і з боку Євросоюзу, – інформує його прес-служба.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Європа повернулася до нас обличчям, ми отримували якесь фінансування, нехай дріб’язкове. До речі, вчасно завжди розраховувалися з ними, – повідомив глава держави.

І додав: ЄС цінував Білорусь за миролюбність, в Мінську навіть була створена переговорна майданчик по врегулюванню конфлікту в Донбасі.

І, до речі, завдяки цьому війна припинилася. Хай не вирішені всі проблеми, але війни немає тієї, коли гинули тисячі людей або сотні, – звернув увагу Олександр Лукашенко.

Відповідь на закиди

І ось проти Білорусі ввели санкції. «Дорікають в тому, що Лукашенко сприяє нелегальній міграції», – сказав він.

Він дивується: як можна вводити проти Білорусі санкції і одночасно вимагати, щоб республіка забезпечувала захист на кордонах.

Вони нас душать, а ми їх будемо захищати? Слухайте, чи не наївно це? Це не наївно, це вже шалено. Уже збожеволіли до того, що починають вимагати те, що взагалі не треба вимовляти вголос, – заявив Президент.

За його словами, збільшився потік нелегалів в ЄС більшою мірою спровокували деякі країни Євросоюзу.

Ви їх покликали – забезпечте їх усім необхідним, поставте їх в рівні умови зі своїми громадянами, – зазначив глава держави.

Про зростання потоку біженців

Він звернув увагу, що багато мігрантів їдуть в ЄС з Близького Сходу, Центральної Азії, Африки, вибираючи різні маршрути, включаючи транзит через територію Білорусі.

Так, через Білорусь зріс потік мігрантів. Однак Президент запропонував порахувати, скільки біженців потрапляють в Європу через Україну та інші країни.

А, наприклад, коли добираються, перетинаючи Середземне море, то «гинуть сотнями і тисячами», – сказав Олександр Лукашенко.

Він підкреслив: нині Білорусь є найбезпечнішою країною в світі.

І що? Вони хочуть, щоб я зараз збільшив в п’ять разів органи прикордонної служби, прикордонні війська і вивів на кордон? Платити хто буде за це? В умовах удушення нашого народу і нашої держави хто буде платити? – запитав Президент.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *