• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Влада звернулася до міжнародного співтовариства у зв’язку з ситуацією навколо Білорусі

Відnevo-admin

Чер 10, 2021

Депутати всіх рівнів і члени Ради Республіки Національних зборів звернулися до міжнародного співтовариства у зв’язку з ситуацією навколо Білорусі.

У цьому зверненні представники влади попросили світове співтовариство неупереджено оцінювати ситуацію, яка складається навколо нашої країни.

Вони відзначили, що на білорусів виявляється агресивний тиск, грубо порушуються їхні права. Все це робиться під виглядом боротьби за демократію.

Автори звернення вважають, що замість підтримки і розвитку взаємовигідного співробітництва цілий ряд держав активно сприяє дестабілізації обстановки в країні.

Влада звернулася до міжнародного співтовариства у зв'язку з ситуацією навколо Білорусі
Фото: © Белновості

Зокрема, білорусів втягують в деструктивну діяльність, забороняють нашим спортсменам брати участь в змаганнях, припиняються авіарейси в країну.

Мета цього тиску, вважають депутати, в тому, щоб погіршити рівень життя білорусів, зламати економіку і підірвати авторитет країни.

Депутати нагадали, що Білорусь вистояла в ВВВ і зараз витримає.

Ми закликаємо світову спільноту виступити проти необгрунтованої, контрпродуктивною і дискримінаційної політики по відношенню до Республіки Білорусь, проявити солідарність з нашою країною у відстоюванні права на суверенітет і мирне життя, – цитує БЕЛТА слова депутатів.

Голова Ради Республіки Наталя Кочанова додала, що депутати спілкуються з народом і знають, що вони проти санкцій і обурені ставленням світової спільноти до нашої країни.

Світлана Протас Автор: Світлана Протас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *