• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Вікторія Токарєва пояснила, чому Табаков міг приставати до актриси Проклової

Відnevo-admin

Тра 19, 2021

Актриса Олена Проклова недавно заявила, що в підлітковому віці її розбестив відомий актор. Багато хто вирішив, що вона говорила про Олега Табакова.

Публіцист Вікторія Токарєва прокоментувала ситуацію для російських засобів масової інформації. Вона не виключає факт насильства.

Токарєва вважає, що розповіді про домаганнях почалися після переслідування продюсера Харві Вайнштейна в Голлівуді. Нагадаємо, що після численних звинувачень він отримав своє покарання.

Вікторія зазначила, що представниці російського шоу-бізнесу вирішили взяти приклад з західних колег.

Олена Проклова
Фото: скріншот

Однак Токарєва зазначила, що більшість актрис, дуже болісно переживає втрату уваги і краси, тому можуть залучати до себе інтерес навіть такими гучними заяви. Також вона додала, що це є способом заробітку.

В історію 67-річної Олени Проклова публіцист вірить насилу. Вона може допустити, що подібне було, проте сумнівається в особистості чоловіка. Токарєва прокоментувала, що це могло статися через те, що чоловіки полігамні.

Незважаючи на те, що артистка не стала називати ім’я кривдника, від якого постраждала, багато глядачів вирішили, що мова йшла про покійного актора і режисера Олега Табакова.

Проклова, як розповіла журналістам Токарєва, просто хоче грошей і уваги.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *