• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Вікторія Дайнеко розповіла, чому побила колишнього чоловіка

Відnevo-admin

Чер 10, 2021

Співачка пригадала про відносини з колишнім чоловіком. Вона заявила, що чоловік був справжнім абьюзером і постійно провокував дівчину.

Дмитро Клейман, екс-коханий Вікторії, раніше говорив журналістам про те, що мати його дитини обливала його окропом, а одного разу штовхнула так, що він розбив собі голову.

Вікторія пояснила цей випадок в інтерв’ю для YouTube-шоу «Алена, блін!».

Зірка пояснила, що скандальне інтерв’ю Клейман дав заради великої суми грошей. Також вона згадала випадок, коли музикант дійсно розбив собі голову.

Вікторія Дайнеко
Фото: Instagram

Дайнеко згадала, що тоді разом з чоловіком перебувала в Лос-Анджелесі. Чоловік вирішив, що його дружина зраджує йому і почав провокувати жінку на конфлікт. Дайнеко намагалася не реагувати, але пізніше Дмитро вихопив її паспорт і вдарив артистку.

На цьому терпіння знаменитості закінчилося. Вона не стала терпіти і відштовхнула чоловіка. Він не встояв, вдарився об ключницю і розбив собі голову.

«Я така, що я ніколи себе в образу не дам. І якщо мене шльопнуть при людях, я можу відповісти, нахамити і далеко послати », – сказала відома російська виконавиця.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *