Четвер, 29 липня, виявився важливим днем ​​для шанувальників футболу з Білорусі.

В єврокубках виступали всі чотири клуби з нашої країни. Правда, порадувати фанатів не вдалося жодній з цих команд, повідомляють інтернет-джерела.

Свою участь в Лізі конференцій УЄФА сезону 2021/2022 завершили Солігорськ «Шахтар», Борисовський «БАТЕ», Брестське «Динамо» і «Торпедо-БелАЗ» з Жодіно.

Іншими словами, з єврокубків вилетіли всі білоруські команди.

стадіон

Шахтар – Тола

Суперником футбольного клубу «Шахтар» з Солігорська в рамках другого раунду Ліги конференцій стала команда «Тола» з Люксембургу.

У першому матчі білоруси поступилися з рахунком 1: 2. У другій грі футболісти «Шахтаря» також програли. На цей раз – з мінімальним рахунком 0: 1.

Динамо-Брест – Вікторія

Брестчане зіграли з чеським футбольним клубом «Вікторія». Обидва матчі завершилися з рахунком 2: 1 на користь спортсменів з Чехії.

Єдиний гол за «Динамо» в матчі-відповіді забив нападник Станіслав Біленький.

БАТЕ – Динамо Батумі

Перший матч футболісти БАТЕ виграли з рахунком 1: 0.

Вдало для борисовчан почався і поєдинок у відповідь. На перерву білоруські спортсмени йшли, мінімально ведучи в рахунку.

Однак у другому таймі футболісти «Динамо-Батумі» забили відразу чотири голи. Розгромна поразка не дозволило БАТЕ стати учасником наступного раунду Ліги конференцій.

Торпедо-БелАЗ – Копенгаген

Саме невдалий виступ серед білоруський клубів продемонструвало Жодінского «Торпедо-БелАЗ».

В обох зустрічах вони поступилися клубу з Данії з розгромним рахунком.

У першому поєдинку «Копенгаген» виграв 4: 1. У матчі-відповіді данці забили у ворота білорусів п’ять м’ячів.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон