• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Відомий артист вирішив відкрити притулок для кішок

Відnevo-admin

Чер 22, 2021

Популярний російський співак Діма Білан хоче відкрити притулок для кішок.

Музикант під час бесіди з журналістами зізнався, що любить тварин і намагається завжди їм допомагати. Наприклад, в своєму селищі він часто підгодовує або навіть забирає бездомного чотирилапого до себе.

Однак, за визнанням зірки, в його будинку вже немає місця для стількох котів і кішок. Всі вони потребують любові і турботі, тому Білан спочатку лікує тварин і дає їм необхідний догляд, а потім знаходить їм постійний будинок з добрими господарями.

Під час розмови з представниками засобів масової інформації артист розповів про те, що в найближчому майбутньому планує відкрити притулок для кішок.

Діма Білан
Фото: Instagram

Він також зазначив, що хоче віддячити долі за свою популярність. Музикант підкреслив, що виступає на сцені вже 25 років, а за цей час йому довелося багато чого пережити.

Також додамо, що в своєму недавньому виступі в шоу «Вечірній Ургант» виконавець зізнався, що його призначили хранителем леопарда.

З’ясувалося, до нього звернулися жителі Приморського краю – там є заповідник, де розводять леопардів. На даний момент кількість цих тварин в Примор’ї становить близько 100 особин. Представник російського шоу-бізнесу назвав свого леопарда Віктором – своїм справжнім ім’ям.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *