• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Відносини Росії і США опинилися під загрозою обвалення

Відnevo-admin

Бер 18, 2021

Дивні і образливі заяви Сполучених Штатів Америки на адресу Російської Федерації з приводу ставлять під загрозу обвалення відносини між країнами.

Передбачається, що причиною цього стала цілеспрямована політика представників влади США.

Адже саме вони впродовж тривалого часу заганяли відносини з російською стороною в глухий кут. Про це дипломати з РФ розповіли в соціальній мережі Facebook на сторінці посольства.

За їх слова, деякі непродумані заяви керівників Сполучених Штатів Америки ставлять під загрозу обвалення відносини між цими сторонами. Курс адміністрації щодо Росії не є конструктивним.

білий дім
Фото: Pixabay

До слова, представники дипломатичної місії розповіли, що налаштовані на діалог з Вашингтоном. Вони також вирішили нагадати про те, що РФ і Сполучені Штати Америки є членами Ради безпеки ООН. Це означає те, що ці країни несуть відповідальність за мир і безпеку на нашій планеті.

Раніше стало відомо про те, що офіційний представник Міністерства закордонних справ Марія Захарова зазначила, що посла РФ в Вашингтоні запросили до російської столиці. Причиною є те, що метою став аналіз перспективи відносин з Вашингтоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *